Kontakt
Szybki kontakt z Experto BHP
Imię i nazwisko *
Email *
Wiadomość *
 Wyślij do mnie

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Wyślij
Trzewiki

W tej zakładce naszego sklepu internetowego przygotowaliśmy najwyższej jakości trzewiki robocze, które zapewnią maksimum komfortu oraz wygody podczas pracy w każdych warunkach. Dzięki wykonaniu z najlepszych gatunkowo materiałów oraz wyposażaniu w odpowiednie technologie, proponowane obuwie za kostkę świetnie sprawdzi się w nawet najcięższych w...

W tej zakładce naszego sklepu internetowego przygotowaliśmy najwyższej jakości trzewiki robocze, które zapewnią maksimum komfortu oraz wygody podczas pracy w każdych warunkach. Dzięki wykonaniu z najlepszych gatunkowo materiałów oraz wyposażaniu w odpowiednie technologie, proponowane obuwie za kostkę świetnie sprawdzi się w nawet najcięższych warunkach pogodowych czy w wymagającym środowisku np. w halach magazynowych i produkcyjnych, a także na zewnątrz. Proponowane przez nas modele znajdą swoje zastosowanie w przypadku operatorów maszyn, kierowców, murarzy, hydraulików, instalatorów, inżynierów i wielu innych branżach, gdzie odpowiednie wyposażenie jest kluczowe.

 

Proponowane przez nas buty robocze za kostkę zostały wykonane z różnych materiałów, zależnie od modelu. Znajdą Państwo pośród nich egzemplarze z naturalnej skóry typu buffalo, zamszu czy nubuku bydlęcego. Dzięki dodatkowym zabezpieczeniom z metalu, głębokiemu protektorowi, antyelektrostatycznej podeszwie oraz odpornej na kwasy czy ług, proponowane trzewiki zapewniają doskonały komfort oraz maksimum bezpieczeństwa w każdych warunkach.

Więcej

Trzewiki W tej kategorii nie ma produktów.