Kontakt
Szybki kontakt z Experto BHP
Imię i nazwisko *
Email *
Wiadomość *
 Wyślij do mnie

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Wyślij
Grabie

Prawidłowo dobrane narzędzia są kluczowe dla jakości i bezpieczeństwa wykonywanych czynności — zwłaszcza w warunkach zewnętrznych. W ofercie Experto BHP znajdziesz ogrodowe grabie do liści, które wyróżniają się wysoką trwałością, zapewnianą przez wytrzymałe plastikowe lub druciane zęby. Są one dostępne w wielu różnych kształtach, co ułatwi Ci zn...

Prawidłowo dobrane narzędzia są kluczowe dla jakości i bezpieczeństwa wykonywanych czynności — zwłaszcza w warunkach zewnętrznych. W ofercie Experto BHP znajdziesz ogrodowe grabie do liści, które wyróżniają się wysoką trwałością, zapewnianą przez wytrzymałe plastikowe lub druciane zęby. Są one dostępne w wielu różnych kształtach, co ułatwi Ci znalezienie modelu odpowiedniego do rodzaju terenu, na którym planujesz zrobienie porządków.

 

Druciane oraz plastikowe grabie ogrodowe do liści są również poręczne, co gwarantują gładkie trzonki z aluminium oraz drewna. To odpowiednio lekkie oraz długie elementy, które mogą pomóc w utrzymaniu prawidłowej postawy ciała podczas pracy. Dzięki temu nawet długotrwałe wykonywanie jednej czynności nie spowoduje zbyt dużego zmęczenia. W razie potrzeby polecamy również zaopatrzyć się w komplet wymiennych głowic, dzięki którym będziesz gotowy na każdy sezon. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i składania zamówień. Zapewniamy profesjonalne doradztwo, korzystne ceny i terminowe wysyłki!

Więcej

Grabie Jest 13 produktów.

Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów